economist

انتخابات

تایید ۶ هزار داوطلب انتخابات مجلس فهرست اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شب گذشته از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارسال شده که در این بررسی‌ها ۵۵ درصد داوطلبان صلاحیت‌شان تأیید شده است. به گزارش خبرنگارساوه پورتال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، فهرست اولیه بررسی صلاحیت‌های داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شب گذشته از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارسال شده است. براساس این گزارش، پیشتر ۴ هزار و ۷۲۰ تن

فرهنگیان و انتخابات پیش رو

سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
فرهنگیان و انتخابات پیش رو به قلم علی غیاث آبادی فراهانی - دبیر رشته ساخت و تولید شهرستان ساوه این روزها تنور انتخابات گرم است و نامزدها دغدغه ی تایید صلاحیت خود را دارند . مردم و اصناف و گروه های سیاسی نیز منتظرند تا ببینند از خان اول انتخابات که تایید صلاحیت هاست چه افرادی به سلامت گذر خواهند کرد . چگونگی ریخته شدن آرای انتخابات مجلس به صندوق ها در ایران حکایت خاص خودش را دارد . در کلان شهرها که حدود نیمی از نمای

جايگاه احزاب در انتخابات

شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۴
جايگاه احزاب در انتخابات سید عباس طباطبایی حسینی مدیر مسئول هفته نامه سیمانگار ساوه  گرايشها ، برنامه ها ، وابستگي به افراد ، احزاب و گروه هاي مختلف که در مرقومه قبلي از آنها نام برده شد از جمله ابزار و مناسباتي است که برخي کانديداها از آنها به منظور معرفي خود و توانمنديهايشان جهت جلب آراء عمومي بهره مي جويند که واکاوي هر يک مي تواند به روشن شدن ميزان قابليت اعتماد و استناد به آنها کمک کند .
نتایج اولیه بررسی هیات نظارت استان مرکزی درحوزه انتخابیه ساوه وزرندیه اعلام شد   به گزارش خبرنگار ساوه پورتال و به نقل از خبرگزاری فارس، اسامی و آمار غیر رسمی نامزدهای انصرافی، تایید و رد صلاحیت، عدم احراز استان مرکزی در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه بشرح ذیل منتشرمی گردد. قابل ذکر است که این آمار مربوط به بررسی‌های صلاحیت داوطلبان در هیئت‌‌های نظارت استان است و آمار نهایی افراد تایید، رد و یا عدم احراز صلاحیت شده نیست، لذا امکان دارد در بررسی نهایی صلاحیت داوطلبان این آمار تغییر
اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه ساوه وزرندیه که به تایید هیات نظارت استان مرکزی رسیدند  براساس گزارش خبرنگار ساوه پورتال و به نقل از منابع آگاه و طی تماس با افرادی که تایید صلاحیت شده بدینوسیله اسامی افراد حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه که به تایید هیات نظارت استان رسیده بشرح ذیل اعلام می گردد۱-عباس احمدی۲-محمدرضاعلیزاده۳-احمدآخوندی۴-حبیب الله تشکری۵-محمدرضا منصوری۶-محمدباقرمعماریان۷-شهلامیرگلوبیات۸-هاشم حسینی۹-مصطفی عربگل۱۰-علیرضازم
۵۶درصدازداوطلبان نمايندگي مجلس دهم دراستان مرکزی ردصلاحيت شدند  درحوزه انتخابیه ساوه وزرندیه از مجموع ۵۲ نفر معرفی شده به هیئت نظارت، ۳۱ نفر مشمول رد یا عدم احراز صلاحیت و ۲۱ نفر تایید شدند. خبرنگار ساوه پورتال به نقل از با پایگاه اطلاع رسانی استانداری گفت برابر اعلام حسن بیگی رئيس ستاد انتخابات استان مركزي:۵۶ درصد از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است
سوابق مدیریت اجرایی کافی نیست...؟ سیدعباس طباطبایی حسینی مدیرمسئول هفته نامه سيما نگارانتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي بعنوان مهمترين رويداد سياسي داخلي کشور در سال جاري با تشکيل و فعاليت هيئت هاي اجرائي و نظارت و ثبت نام از داوطلبان شکل رسمي و عملياتي به خود گرفته و داوطلبان بااقدام به ثبت نام ورود خود به اين عرصه مهم را عينيت رسمي بخشيده اند .
سریال شهرزاد؛فرصتی برای فاصله‌گیری ازشبکه‌های‌‌ماهواره ای ‌ خبرنگارساوه پرتال به نقل از سرویس فرهنگی خبرگزاری خانه ملت : شهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون زنان با اشاره به اینکه سریال «شهرزاد» را از طریق شبکه نمایش خانگی دنبال می‌کند، درباره این مجموعه درام که در دهه ۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روای داستانی عاشقانه در بستر تاریخ است، اظهارنظر کردوگفت : سریال «شهرزاد» به خوبی توانسته است جامعه ایرانی دهه ۳۰ شمسی و تلاش زنان آن دوره را

نظر سنجی

80 درصد سرقت‌ها ریشه در اعتیاد دارد؛

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 80 درصد سرقت‌ها ریشه در اعتیاد دارد و امیدواریم با هوشیاری خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به موقع شاهد کاهش آمار مبتلایان به مواد‌مخدر باشیم. 


سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای در حاشیه برگزاری همایش شوراهای اسلامی و دهیاران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) - منطقه مرکزی، سلامت و امنیت را دو نعمت مهم در زندگی بشر دانست و افزود: وظیفه حاکمیت تامین امنیت در جامعه است و در کشور ما پلیس یکی از متولیان امنیت است.


وی با اشاره به اینکه امنیت یک کار دو سویه بین مردم و پلیس است، اضافه کرد: تا مشارکت مردمی نباشد هر چه قدر هم پلیس امکانات داشته باشد امنیت بوجود نمی‌آید.


وی با درخواست از مشارکت عمومی توسط شوراهای روستایی و دهیاران بیان کرد: سارقین در روستاها با بررسی ضریب امنیتی روستاها اقدام به سرقت احشام و منازل روستایی می‌کنند که لازم است روستاییان با هوشیاری تمام و اطلاع رسانی به موقع، مانع سرقت اموال خود گردند.


فرمانده انتظامی ساوه با بیان اینکه نیروی انتظامی شهرستان ساوه در بحث کشفیات سرقت‌ها در سطح استان رتبه اول را کسب کرده است، اظهار کرد: وجود قومیت‌های مختلف و مهاجرپذیر بودن این منطقه مشکلاتی را به دنبال دارد.


ویسمه‌ای با بیان اینکه یکی دیگر از معضلاتی که گریبانگیر جوانان شده موضوع اعتیاد است، تصریح کرد: متاسفانه باید اعلام کنیم که آمار قربانیان اعتیاد و جوانانی که از راه تزریق موادمخدر جان خود را از دست می‌دهند از آمار شهدای انقلاب اسلامی پیشی گرفته است.


وی با یادآوری این مطلب که 80 درصد سرقت‌ها ریشه در اعتیاد دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با هوشیاری خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به موقع شاهد کاهش آمار مبتلایان به مواد‌مخدر باشیم.


فرمانده انتظامی ساوه در پایان عنوان کرد: در گذشته شهرستان ساوه دارای 4 کلانتری بوده و هم اینک که جمعیت این شهرستان بالغ بر 200 هزار نفر گردیده است با 2 کلانتری اداره می‌شود که یک کلانتری مخصوص رسیدگی به مشکلات روستاها و عملا شهر ساوه با یک کلانتری اداره می‌شود که لازم است در این خصوص تدابیری اندیشیده شود.

Comments are now closed for this entry

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group