economist
مناسبت روز
فاطمیه
اعتدال گرایان1

انتخابات

با اعطای اعتبارنامه آقای مهندس محمدرضا منصوری انتخابات ساوه وزرندیه پایان یافت  آیین ابلاغ اعتبارنامه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با حضور معاون استاندار و نماینده منتخب مردم ساوه و زرندیه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و جمعی از اصحاب رسانه در محل فرمانداری برگزار گردید
نتيجه انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه ساوه و زرنديه  اعلام شد در اجرای ماده ۲۴ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۲ آئین نامه اجرایی آن ، به اطلاع کلیه اهالی حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه می رساند
تمهيدات لازم براي برگزاري مرحله دوم انتخابات در استان انديشيده شده است حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در بیست و ششمین نشست این ستاد که با حضور اعضا و فرماندارانی که مرحله دوم انتخابات را برگزار خواهند کرد در محل استانداری برگزار شد، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری پرشور مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اندیشیده شده است.
 اعلام حمایت قاطع جبهه اعتدال گرایان ایران اسلامی از سرکارخانم دکتر شهلا میرگلوبیات در حوزه انتخابیه ساوه وزرندیه خبرنگار ساوه پرتال به نقل ازخبرگزاری تسنیم ؛علی جنگروی رئیس کمیته امور استان‌های جبهه اعتدال‌گرایان لیست اسامی نامزدهای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مورد حمایت جبهه اعتدال‌گرایان در استان‌هایی که به دور دوم کشیده شدند را به شرح ذیل اعلام کرد:
معیشت فرهنگیان و تلاش برای كرامت این قشر فرهنگی باید ادامه یابد وزير سابق آموزش و پرورش گفت: كشور نيازمند مجلسی مقتدر و پاسخگوست كه با پيروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری بتواند پاسخگوی مطالبات مردم باشد.
شهداي مدافع حرم با خون پاك خود درخت مقاومت اسلامي را آبياري كردند حجت الاسلام والمسلمين مجتبي ذوالنوري در نخستين اجتماع مدافعان حرم ساوه با عنوان پنجره اي به سوي رستگاري در مصلي امام علي (ع) اين شهرستان افزود:
آغاز فعالیتهای انتخاباتی / دو هزار و ۵۴۵ رأي اولي دراستان مركزي رئيس ستاد انتخابات استان مركزي گفت: دو هزار و ۵۴۵ رأي اولي در اين استان در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم واجد شرايط راي هستند و پاي صندوق هاي راي مي آيند.
برگزاري نخستين جلسه هيات اجرايي مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابیه ساوه و زرنديه نخستین نشست هیات اجرایی مرحله دوم انتخابات در حوزه ساوه و زرندیه به ریاست معاون
80 درصد سرقت‌ها ریشه در اعتیاد دارد؛

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 80 درصد سرقت‌ها ریشه در اعتیاد دارد و امیدواریم با هوشیاری خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به موقع شاهد کاهش آمار مبتلایان به مواد‌مخدر باشیم. 


سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای در حاشیه برگزاری همایش شوراهای اسلامی و دهیاران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) - منطقه مرکزی، سلامت و امنیت را دو نعمت مهم در زندگی بشر دانست و افزود: وظیفه حاکمیت تامین امنیت در جامعه است و در کشور ما پلیس یکی از متولیان امنیت است.


وی با اشاره به اینکه امنیت یک کار دو سویه بین مردم و پلیس است، اضافه کرد: تا مشارکت مردمی نباشد هر چه قدر هم پلیس امکانات داشته باشد امنیت بوجود نمی‌آید.


وی با درخواست از مشارکت عمومی توسط شوراهای روستایی و دهیاران بیان کرد: سارقین در روستاها با بررسی ضریب امنیتی روستاها اقدام به سرقت احشام و منازل روستایی می‌کنند که لازم است روستاییان با هوشیاری تمام و اطلاع رسانی به موقع، مانع سرقت اموال خود گردند.


فرمانده انتظامی ساوه با بیان اینکه نیروی انتظامی شهرستان ساوه در بحث کشفیات سرقت‌ها در سطح استان رتبه اول را کسب کرده است، اظهار کرد: وجود قومیت‌های مختلف و مهاجرپذیر بودن این منطقه مشکلاتی را به دنبال دارد.


ویسمه‌ای با بیان اینکه یکی دیگر از معضلاتی که گریبانگیر جوانان شده موضوع اعتیاد است، تصریح کرد: متاسفانه باید اعلام کنیم که آمار قربانیان اعتیاد و جوانانی که از راه تزریق موادمخدر جان خود را از دست می‌دهند از آمار شهدای انقلاب اسلامی پیشی گرفته است.


وی با یادآوری این مطلب که 80 درصد سرقت‌ها ریشه در اعتیاد دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با هوشیاری خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به موقع شاهد کاهش آمار مبتلایان به مواد‌مخدر باشیم.


فرمانده انتظامی ساوه در پایان عنوان کرد: در گذشته شهرستان ساوه دارای 4 کلانتری بوده و هم اینک که جمعیت این شهرستان بالغ بر 200 هزار نفر گردیده است با 2 کلانتری اداره می‌شود که یک کلانتری مخصوص رسیدگی به مشکلات روستاها و عملا شهر ساوه با یک کلانتری اداره می‌شود که لازم است در این خصوص تدابیری اندیشیده شود.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group