economist

انتخابات

تایید ۶ هزار داوطلب انتخابات مجلس فهرست اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شب گذشته از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارسال شده که در این بررسی‌ها ۵۵ درصد داوطلبان صلاحیت‌شان تأیید شده است. به گزارش خبرنگارساوه پورتال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، فهرست اولیه بررسی صلاحیت‌های داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شب گذشته از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارسال شده است. براساس این گزارش، پیشتر ۴ هزار و ۷۲۰ تن

فرهنگیان و انتخابات پیش رو

سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
فرهنگیان و انتخابات پیش رو به قلم علی غیاث آبادی فراهانی - دبیر رشته ساخت و تولید شهرستان ساوه این روزها تنور انتخابات گرم است و نامزدها دغدغه ی تایید صلاحیت خود را دارند . مردم و اصناف و گروه های سیاسی نیز منتظرند تا ببینند از خان اول انتخابات که تایید صلاحیت هاست چه افرادی به سلامت گذر خواهند کرد . چگونگی ریخته شدن آرای انتخابات مجلس به صندوق ها در ایران حکایت خاص خودش را دارد . در کلان شهرها که حدود نیمی از نمای

جايگاه احزاب در انتخابات

شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۴
جايگاه احزاب در انتخابات سید عباس طباطبایی حسینی مدیر مسئول هفته نامه سیمانگار ساوه  گرايشها ، برنامه ها ، وابستگي به افراد ، احزاب و گروه هاي مختلف که در مرقومه قبلي از آنها نام برده شد از جمله ابزار و مناسباتي است که برخي کانديداها از آنها به منظور معرفي خود و توانمنديهايشان جهت جلب آراء عمومي بهره مي جويند که واکاوي هر يک مي تواند به روشن شدن ميزان قابليت اعتماد و استناد به آنها کمک کند .
نتایج اولیه بررسی هیات نظارت استان مرکزی درحوزه انتخابیه ساوه وزرندیه اعلام شد   به گزارش خبرنگار ساوه پورتال و به نقل از خبرگزاری فارس، اسامی و آمار غیر رسمی نامزدهای انصرافی، تایید و رد صلاحیت، عدم احراز استان مرکزی در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه بشرح ذیل منتشرمی گردد. قابل ذکر است که این آمار مربوط به بررسی‌های صلاحیت داوطلبان در هیئت‌‌های نظارت استان است و آمار نهایی افراد تایید، رد و یا عدم احراز صلاحیت شده نیست، لذا امکان دارد در بررسی نهایی صلاحیت داوطلبان این آمار تغییر
اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه ساوه وزرندیه که به تایید هیات نظارت استان مرکزی رسیدند  براساس گزارش خبرنگار ساوه پورتال و به نقل از منابع آگاه و طی تماس با افرادی که تایید صلاحیت شده بدینوسیله اسامی افراد حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه که به تایید هیات نظارت استان رسیده بشرح ذیل اعلام می گردد۱-عباس احمدی۲-محمدرضاعلیزاده۳-احمدآخوندی۴-حبیب الله تشکری۵-محمدرضا منصوری۶-محمدباقرمعماریان۷-شهلامیرگلوبیات۸-هاشم حسینی۹-مصطفی عربگل۱۰-علیرضازم
۵۶درصدازداوطلبان نمايندگي مجلس دهم دراستان مرکزی ردصلاحيت شدند  درحوزه انتخابیه ساوه وزرندیه از مجموع ۵۲ نفر معرفی شده به هیئت نظارت، ۳۱ نفر مشمول رد یا عدم احراز صلاحیت و ۲۱ نفر تایید شدند. خبرنگار ساوه پورتال به نقل از با پایگاه اطلاع رسانی استانداری گفت برابر اعلام حسن بیگی رئيس ستاد انتخابات استان مركزي:۵۶ درصد از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است
سوابق مدیریت اجرایی کافی نیست...؟ سیدعباس طباطبایی حسینی مدیرمسئول هفته نامه سيما نگارانتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي بعنوان مهمترين رويداد سياسي داخلي کشور در سال جاري با تشکيل و فعاليت هيئت هاي اجرائي و نظارت و ثبت نام از داوطلبان شکل رسمي و عملياتي به خود گرفته و داوطلبان بااقدام به ثبت نام ورود خود به اين عرصه مهم را عينيت رسمي بخشيده اند .
سریال شهرزاد؛فرصتی برای فاصله‌گیری ازشبکه‌های‌‌ماهواره ای ‌ خبرنگارساوه پرتال به نقل از سرویس فرهنگی خبرگزاری خانه ملت : شهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون زنان با اشاره به اینکه سریال «شهرزاد» را از طریق شبکه نمایش خانگی دنبال می‌کند، درباره این مجموعه درام که در دهه ۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روای داستانی عاشقانه در بستر تاریخ است، اظهارنظر کردوگفت : سریال «شهرزاد» به خوبی توانسته است جامعه ایرانی دهه ۳۰ شمسی و تلاش زنان آن دوره را

نظر سنجی

شاکله اصلی سازمان دانش آموزی را پیشتازان و فرزانگان تشکیل می دهند
به مناسبت فرا رسیدن 21 اردیبهشت ماه، همایش سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی به همت اداره آموزش و پرورش و با حضور رئیس سازمان دانش آموزی استان مرکزی و جمعی از مسوولان شهرستان در آموزشگاه تیز هوشان برگزار گردید.
 
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه در این همایش با بیان اهداف تشکیل سازمان دانش آموزی گفت: هدف از تشکیل سازمان دانش آموزی در راستای نهادینه کردن منویان مقام معظم رهبری در نوآوری و شکوفایی دانش آموزانی است که در آینده به عنوان انسانهای شایسته و متعهد که مجهز به اخلاق ، ایمان و عمل صالح باشند تقدیم جامعه شوند.
 
عبدالله سالمی با بیان اینکه این سازمان در اردیبهشت ماه سال 78 با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی کار خود را آغاز کرد، افزود: دانش آموزان امروز که با تکیه بر خودباوری و با ابتکار و نو اندیشی وارد میدان شده اند دانشمندان فردا هستند.
 
وی بیان کرد: اهمیت نقش و جایگاه سازمان دانش آموزی آن هنگام جلوه گر است که با اهداف و برنامه های پیشروی این سازمان بستری مناسب برای تربیت نسلی متعهد متدین و شاداب و پرتوان فراهم کند.
 
وی از کسب علم و ایمان و انجام عمل صالح به عنوان دو مولفه ضروری در راستای نیاز جوامع بشری دانست و ادامه داد: همانطور که دانش آموزان گذشته و دانشمندان امروز توانستند با پشتکار و خلاقیت در کشف سلولهای بنیادی و انرژی هسته ای برای میهن اسلامی افتخار آفرینی کنند لذا باید دانش آموزان امروز که به عنوان آینده سازان و دانشمندان آینده این مرز و بوم می باشند در تداوم این افتخارات تلاش کرده و پرچم نظلم مقدس اسلامی را در جای جای این کره خاکی به اهتزار درآورند.
 
سالمی به همدلی، همفکری و همکاری به عنوان شعار گروه‌های پیشتازان ، فرزانگان و هلال احمر سازمان دانش آموزی اشاره کرد و تصریح کرد: کوشش در جهت انجام کارهای خیر‌، تلاش برای انجام کارهای شایسته و خدمت کردن به مردم به عنوان شعارهای اختصاصی در مقاطع سه گانه سازمان دانش آموزی است.
 
وی با بیان اینکه دانش آموزان در دوران دفاع مقدس هویت خود را به اثبات رساندند، خاطر نشان کرد: تقدیم 36 هزار دانش آموز شهید در دوران 8 سال حماسه دفاع مقدس دلیلی بر این ادعاست.
 
به گزارش ایسنا، مدیر سازمان دانش آموزی استان مرکزی نیز در این مراسم در سخنانی گفت: سازمان دانش آموزی به عنوان یک ظرفیت و پتانسیل در کنار معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند.
 
 عباس بشیری با اشاره به اینکه شاکله اصلی سازمان دانش آموزی را پیشتازان و فرزانگان تشکیل می دهند، افزود: سازمان دانش آموزی در رشد و تقویت دانش آموزان در برنامه های علمی ، اعتقادی ، اجتماعی و گروهی نقش تاثیر گذاری را ایفاد می کند. وی با تاکید بر کار تشکیلاتی در سازمان دانش آموزی بیان کرد: ساختن جامعه ای آباد با توجه به منش هایی که سازمان دارد از برنامه های پیشرو بوده که از رهگذز آن جامعه ای سالم و پویا برای مردم رقم بخورد.
 
 بشیری با بیان اینکه تمام هم و غم مسوولان توجه به جوانان و نوجوانان است ، ادامه داد: در این سازمان ظرفیتهای لازم برای دانش آموزان پیشتاز و فرزانه در راه کسب علم و دانش توام با آموزشهای دینی ، علمی و مهارتی فراهم شده است.
 
وی خاطر نشان کرد: کسب علم و فضایل اخلاقی جز در سایه ایمان ، اعتقاد ، اطاعت و فرمانبری از مربیان امکان پذیر نخواهد بود.
 
تجلیل از پیشکسوتان ، مربیان و دانش آموزان عضو سازمان بسیج دانش آموزی با اهدای لوح تقدیر و جوایز ، قرائت مقاله و دکلمه ، اجرای سرود و انجام حرکات نمادین تشکیلاتی توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های این همایش بود.

Comments are now closed for this entry

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group