economist

حاضرین درسایت

ما 301 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

محمد‌رضا منصوری  با تاکید بر اینکه خودروسازان داخلی در حال حاضر در تامین منابع مالی با مشکل مواجه هستند، خاطرنشان کرد:

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.

با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود در راهپیمایی امروز برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام اسلامی رقم زد.وی بیان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها پیشرفت داشته ایم و مخصوصا در حوزه فناوری و تکنولوژی در رتبه های برتر جهانی قرار داریم و با تاکید بر اینکه مردم برای آب و نان انقلاب نکردند، اظهار کرد: ملت ایران برای حفظ ارزش ها و حاکمیت حکومت اسلامی انقلاب کردند و تا پای جان برای دفاع از نظام ایستاده اند.

منصوری در ادامه با تاکید بر اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان اظهار کرد: دشمن اصلی ما آمریکا و اسرائیل است و همه باید متحد باشیم تا توطئه های دشمنان نقش بر آب شود.وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور است، تصریح کرد: نباید با طرح موضوعات تفرقه آمیز موجب رنجش مردم شویم. قوای سه گانه هم از متن انقلاب و از مردم هستند و نباید با طرح موضوعاتی نسبت به مسئولان فضای یاس و ناامیدی را در جامعه رواج داد.وی عنوان کرد: باید مردم را امیدوار کرده و فضای جامعه را با نشاط و پویا کنیم و از ترویج فضای یاس و ناامیدی پرهیز کنیم تا کشور به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کند.منصوری در ادامه گفت: تلاش نمایندگان مجلس نیز وضع قوانین کارآمد و برطرف کردن نواقص قانون برای تسهیل در خدمت رسانی به مردم است.نماینده مردم ساوه بیان کرد: کشور باید در ابعاد فرهنگی و معنوی تقویت شود، بهبود وضعیت اقتصاد و فرهنگ کشور و تلاش برای بهتر شدن معیشت مردم مهمترین خواسته ملت از مسئولان است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.

محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم از حق نظارت خود برای بررسی نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند اما پاسخگوی هزینه هایشان نیستند، استفاده می کند.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip