economist

استاندار مرکزی در سفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه و نوبران شهرستان ساوه

فرماندار زرندیه گفت: 40 طرح عمرانی و اقتصادی در هفته دولت با سرمایه گذاری 294 میلیارد ریال در این شهرستان بهره برداری می شود.

با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،

محمدرضا هاديلو ؛ بر اساس برنامه ده ساله توسعه کشور، ایران باید بتواند 11 میلیارد متر مکعب از مصرف آب در بخش کشاورزی را کاهش دهد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه ریشه بیشتر مشکلات هر جامعه مربوط به فرهنگ آن جامعه است

سرپرست فرمانداری زرندیه گفت: طرح آبرسانی به روستاهای زرندیه ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که ۲۷۵ خانوار روستایی عشایری از طرح‌های آبرسانی زرندیه بهره‌مند می‌شوند.

امام جمعه زرندیه با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های زرندیه در راستای توسعه کشاورزی مورد توجه قرار گیرد گفت: موانع پیش‌روی تولیدکنندگان بخش کشاورزی در زرندیه برطرف شود چرا که بخش کشاورزی زرندیه نیازمند حمایت بیشتر مسئولان است.

احمد جوانمرد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه گفت:

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در خطبه های نمازجمعه زرندیه افزود:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از بهره برداری از خط تولید داروی ضد سرطان در زرندیه تا پایان سال خبرداد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip