economist

حاضرین درسایت

ما 104 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

به بهانه روز خبرنگار؛ خبرت خواهم کرد ... علی فرقانی – خبرنگار؛ سالي ديگر بر من گذشت، سالی سراسر تحرک و پویایی چون همیشه بر منی که همه جا بودم و هستم و خواهم بود در درازنای زمان و گستره زمین.
سرمازدگي باغات ساوه نان داني براي برخي عوامل یادداشت محمد مسعود امانی ؛ اين روزها سناريوي سرمازدگي باغات انار ساوه و پرداخت تسهيلات به کشاورزان داغ‌ترين خبر ساوه است.
شناسايي چالشهاي جدي و اساسي شهرستانهاي ساوه وزرنديه اولويت اصلي وظايف اعضاي منتخب شوراههاي اسلامي مي باشد یادداشت مهندس محمد احسان ؛ کارشناس ارشد مهندسی شهرسازی وبرنامه ریزی شهری به نظر بنده شوراهای جدید شهرهای ساوه وزرندیه  در گام اول شروع فعالیت خود با چندین  چالش جدی واساسی مواجه هستند
دو صد گفته چو نيم كردار نيست...!‏ یادداشت محمد مسعود امانی ؛ وعده و وعيد و شعار در هر موقعيت و سمتي در کشورمان به يک اپيدمي حاد تبديل شده است،

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

نماينده مردم ساوه وزرنديه : مردم با مشکلات معیشتی مواجه‌اند "کابینه دوازدهم برای حل بیکاری و مشکل اقتصادی برنامه داشته باشد" محمدرضا منصوری با اشاره به اینکه رئیس جمهور در انتخاب کابینه نیازهای جامعه را مدنظر قرار دهد اظهار داشت:
کاهش سود بانکی باعث رونق سرمایه گذاری در بازار بورس می شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به سود بانکی و تاثیر آن بر اقتصاد بورس اشاره کرد و اظهار داشت: وقتی سود بانکی به میزان حقیقی خودش برسد، مردم به سمت سپرده گذاری در بورس حرکت خواهند کرد.
دست‌به‌دست شدن شرکت‌ها در دست مدیران بزرگترین مشکل بخش دولتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در روند خصوص‌سازی اصل ۴۴ به‌خوبی رعایت نشده است، گفت:
سنگ‌اندازی در مسیر کارآفرینی به مشکلات بخش تولید کشور دامن می زند نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: سنگ‌اندازی در مسیر کارآفرینی به مشکلات بخش تولید کشور دامن می زند و ضروری است که حمایت های بیشتری از فعالان این عرصه صورت پذیرد.
شهرستان ساوه درآستانه موج جدید افزایش جمعیت قرارگرفت نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: خانه های حاشیه شهر که جزو اراضی ملی ساوه هستند،سند دار می شوند که هدیه ای از نظام جمهوری اسلامی است.
تخصیص منابع در بانک صنعت و معدن هوشمندانه انجام می شود محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه و عضوکمیسیون صنایع و معدن مجلس شورای اسلامی گفت: به انصاف باید گفت که بانک صنعت و معدن بسیار سلامت فعالیت می کند و اعطای تسهیلات، تخصیص منابع و انتخاب طرح ها در این بانک به درستی و هوشمندانه انجام می شود.

باشگاه بدنسازی فرید شهرستان ساوه به روایت تصویر = کانال تلگرام : 

https://telegram.me/SportTrainerArt

 

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip